فریاد ماهینی پس از پیروزی بزرگ+عکس

شناسه خبر: 29957
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹

کاپیتان سابق و بوشهری پرسپولیس با بالاترین انگیزه شخصی در جدال با استقلال حاضر شد و در نهایت موفق شد جشن برد تیمش را برپا کند.

زندگی حرفه‌ای ماهینی در دیدار با استقلال با پیراهن پرسپولیس تغییر کرده بود. او یک بار با توجه به نیاز و کمبود بازیکن در این تیم از سوی برانکو در پست هافبک دفاعی قرار گرفت که در نهایت سرخ‌ها  آن بازی را با نتیجه 3-2 شکست خوردند. شکستی که بخشی از ترکش‌های آن متوجه ماهینی شد و با هجمه تندی در فضای مجازی علیه این بازیکن همراه شد.

 

در ادامه خاطره تلخ دیگر ماهینی از دیدار با استقلال به مصدومیت رباط صلیبی او مربوط می‌شود. اتفاقی که با توجه به فشاری که متوجه این بازیکن بود باعث شد تا نتواند دیگر شرایط گذشته‌اش را در این تیم دنبال کند و بارها به دلیل فشار زودهنگام برای بازگشت به ترکیب، با مصدومیت دیگری مواجه شد. در نهایت ماهینی از پرسپولیس جدا شد و بعد از حضوری کوتاه در نساجی در این فصل هم پیراهن سایپا را بر تن کرد.

مدافع راست سابق پرسپولیس اینبار با پیراهن شماره 13 سایپا برابر استقلال از انگیزه شخصی زیادی برخوردار بود و خصوصا اینکه یار مستقیم او مهدی قایدی، همشهری بوشهری‌اش بود که در فصل گذشته در نساجی هم تقابل جالبی با وی داشت.

ماهینی در نهایت در این بازی موفق شد جشن پیروزی بزرگ تیمش را با پیراهن نارنجی برپا کند و نکته جالب توجه اینکه در لحظات پایانی برای حفظ تک گل تیمش، حتی تا خط دروازه نیز عقب نشینی کرده بود تا مانع از فروپاشی دروازه اکبر منادی برابر حملات پردامنه حریف شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.