مهدی قائدی در پی دومین جام زندگی ورزشی+عکس

شناسه خبر: 27365
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۹

ظاهرا فرهاد مجیدی چه در تمرینات و چه در بازی های استقلال، توجه ویژه ای به مهدی قایدی دارد.

فرهاد مجیدی پس از یک استعفای کوتاه مدت، سرانجام امروز در تمرین تیمش حاضر شد. سرمربی استقلال که باید در دیدار فینال جام حذفی تیمش را در مقابل تراکتورسازی هدایت کند، در تمرین امروز آبی پوشان روحیه بالایی داشت.

مجیدی پیش از شروع تمرین، چند دقیقه ای به صحبت با بازیکنان مشغول شد که در این بین، همچون روزهای گذشته مهدی قایدی را در آغوش کشید تا به نوعی میزان محبوبیت مهاجم بوشهری استقلال را نزد بازیکنان و کادرفنی این تیم نشان دهد.

 

 

قایدی که هفته ها بود برای به ثمر رساندن دهمین گلش طلسم شده بود، در دیدار استقلال با سپاهان نیز در رسیدن به گل دهم ناکام بود و پس از اینکه از بازی تعویض شد، نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد و مجیدی نیز با به آغوش کشیدن مهاجم دوست داشتنی تیمش، به او دلداری داد.

پیش از این نیز شیخ دیاباته در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که قایدی همچون عضو کوچک یک خانواده است که در نزد بازیکنان استقلال از محبوبیت بالایی برخوردار است و در صورتی که هر شخصی قصد اذیت کردن قایدی را داشته باشد، با پنجه های او روبرو خواهد شدو

قائدی در 21 سالگی با رویای رسیدن به اولین جام زندگی ورزشی اش در سطح حرفه ای دوست دارد این اتفاق در مشهد رخ دهد تا ستاره بوشهری در سومین سال حضورش با پیراهن آبی جام حذفی را به ارمغان بیاورد.

حالا و در آستانه دیدار با تراکتورسازی، به نظر می رسید مجیدی فارغ از حواشی به وجود آمده، در صدد افزایش روحیه تیمش است و با انگیزه دادن به قایدی، از مهاجم 21 ساله اش انتظار درخشش در دیدار فینال را دارد.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.