قائدی بر بام لیگ،یک بوشهری ارزشمند ترین بازیکن لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم

شناسه خبر: 23669
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸

 

مهاجم بوشهری و ملی پوش تیم فوتبال استقلال با بیشترین گل زده و بیشترین پاس گل، در صدر جدول تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد.

به گزارش  فوتبال بوشهر به نقل از خبرنگار مهر، با گذشت ۱۱ هفته از رقابتهای لیگ برتر، شهریار مقانلو مهاجم تیم پیکان با ۶ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد و مهدی قائدی با ۵ گل زده در تعقیب وی می‌باشد. بعد از این دو مهاجم، چند بازیکن با ۴ گل زده حضور دارند که آنها هم برای رسیدن به عنوان بهترین گلزن مسابقات در پایان فصل تلاش می‌کنند.

مهدی قائدی در حالی با ۵ گل دومین گلزن برتر مسابقات است که تمامی گلهای او در جریان بازی زده شده، اما شهریار مقانلو ۳ گل از ۶ گل خود را از روی نقطه پنالتی زده است.

مهاجم آبی پوشان به موازات گلزنی، در گلسازی هم موفق بوده و با ۳ پاس گل، یکی از بهترین گلسازان مسابقات تا هفته یازدهم می‌باشد.

در جدول تاثیرگذار ترین بازیکنان این فصل لیگ برتر تا هفته یازدهم، مهدی قائدی با ۵ گل و ۳ پاس گل و تاثیرگذاری مستقیم روی ۸ گل، تاثیرگذار ترین بازیکن است و شهریار مقانول با ۶ گل زده دومین بازیکن تاثیرگذار مسابقات می‌باشد.

شیخ دیاباته و فراز امامعلی دیگر مهاجمان استقلال و پیکان نیز هر یک با تاثیر گذاری مستقیم روی ۵ گل (۴ گل زده و یک پاس گل) دیگر بازیکنان ارزشمند در لیگ هستند.

جدول ارزشمند ترین بازیکنان لیگ به شرح زیر است:

دیفنام بازیکننام تیمگل‌زدهپاس‌گلمجموع
۱مهدی قائدیاستقلال۵۳۸
۲شهریار مقانولپیکان۶۶
۳شیخ دیاباته
فراز امامعلی
استقلال
پیکان
۴
۴
۱
۱
۵
۴مهدی ترابی
علی علیپور
سعید واسعی
پرسپولیس
پرسپولیس
پیکان
۳
۳
۳
۲
۲
۲
۵
۵وریا غفوری
احسان حاج صفی
محمد محبی
استقلال
تراکتور
سپاهان
۲
۲
۲
۳
۳
۳
۵
۶ارسلان مطهری
محمد نوری
احمد زنده روح
ذوب آهن
پارس جم
ماشین‌سازی
۴
۴
۴


۴
۷علی کریمیاستقلال۳۱۴
۸فرشید اسماعیلیاستقلال۲۲۴
۹امید نورافکنسپاهان۴۴

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.