اسدی مربی پارس جنوبی جم:کمالوند سرماخوردگی داشت به کنفرانس نیامد،برای برد به سیرجان آمده ایم

شناسه خبر: 21780
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

مربی پارس جنوبی جم با حضور درنشست خبری از انگیزه این تیم برای پیروزی در جدال با شاگردان وینکو بگوویچ خبر داد.

مرتضی اسدی مربی تیم فوتبال پارس جنوبی دراستانه دیدار دو تیم گل گهرسیرجان وپارس جنوبی جم با حضوردر نشست خبری به جای فراز کمالوند حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
ابتدا دراین نشست امیر صادقی پناه مدیررسانه ای باشگاه پارس جنوبی درباره غیبت فراز کمالوند و حضور مرتضی اسدی عنوان کرد: «متاسفانه آقای کمالوند کسالت داشتند و اسیر سرماخوردگی شده اند. به همین دلیل ضمن عذرخواهی از شما عزیزان رسانه‌ای در نشست خبری حاضر نشدند. انشاالله فردا بعد از مسابقه ایشان پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.»

در ادامه اسدی در خصوص شرایط این بازی گفت: «خوشحالم که بالاخره تیم سیرجان بعد از سال ها به لیگ برتر صعود کرده و ان شاء الله حضورشان در لیگ تداوم داشته باشد چرا که مردم این شهر لیاقتشان بیشتر از این هاست.»

وی در خصوص اهداف پارس جنوبی در این دیدار و اینکه آیا صرفا برای کسب تساوی پا به میدان می گذارند گفت: «به هر حال هرتیم برای خودش اهدافی دارد تیم ما هم شامل تغییرات زیادی شده است وتا حدی زمان می برد که هماهنگی لازم ایجاد شود. البته در این دو بازی هم نشان داده ایم که به اهدافی که آقای کمالوند دارند نزدیک می شویم و امیدوارم که رفته رفته تیم شرایط بهتری پیدا کند و در کل با برنامه ریزی که انجام داه ایم به دنبال کسب هر سه امتیاز این بازی هستیم.»

وی درباره نشست هم اندیشی با سرمربی تیم ملی و نظر آقای کمالوند مبنی بر پتانسیل چند بازیکن این تیم برای حضوردر تیم ملی بیان کرد: « بالاخره تمام تیم ها به دنبال آن هستند که بازیکنانشان را به تیم ملی معرفی کنند و تیم ما هم جدا از این موضوع نیست. دو تا سه بازیکن تیم ما انصافا از توانایی خوبی برخوردار هستند اما قدری دیر به تمرینات اضافه شدندو نیاز به حمایت دارند. و انشاء الله با بررسی بازی ها که توسط مربیان تیم ملی انجام می شود این بچه ها هم به تیم ملی دعوت شوند.»

وی که با اصراربردن نام این بازیکنان مواجه شد خاطر نشان کرد: «بهتر است شب قبل از بازی از شخص خاصی نامی نبرم تا بازیکنان دچار استرس نشوند.»


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.