پارس همچنان مشغول یارگیری/ گودرزی تمدید کرد،عبدالله زاده جدید ترین انتخاب کمالوند

شناسه خبر: 20115
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۸

به گزارش فوتبال بوشهر و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، شهرام گودرزی وینگر پارس جنوبی جم بعد از جلسه با بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه برای ماندن در این تیم به توافق رسید و قرارداد یکساله جدیدی را به امضا رساند.

گودرزی اگرچه پست اصلی اش وینگر است اما سال گذشته در پست های غیرتخصصی دیگری نیز برای پارس جنوبی بازی کرد و عملکرد خوبی به جا گذاشت. او حالا بعد از محمد نوری کاپیتان پارسی ها دومین بازیکنی است که قراردادش را با پارس جنوبی تمدید کرده و در لیگ نوزدهم شاگرد فراز کمالوند خواهد بود.

علی عبدالله زاده مدافع وسط ۲۶ ساله و باتجربه که سال گذشته پیراهن تراکتورسازی تبریز را برتن می کرد، بعد از توافق با بهرام رضاییان مدیرعامل و فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی قرارداد یکساله اش را با این باشگاه به امضا رساند.

 

عبدالله زاده که سابقه حضور در تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید را دارد، سالها در نفت آبادان بازی می کرد و در این تیم شاگرد فراز کمالوند نیز بود.

 

او در لیگ هجدهم از نفت راهی تراکتور شد و زیر نظر مربیانی همچون جان توشاک و جورج لیکنز کار کرد و حالا در لیگ نوزدهم پیراهن پارس جنوبی را برتن می کند.

 

علی عبدالله زاده از جمله بازیکنانی است که فراز کمالوند به شدت به او اعتقاد دارد و اینطور به نظر می رسد که مهمترین دلیل حضور عبدالله زاده در پارس جنوبی به رابطه خوب او و کمالوند برمی‌گردد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.