هفته بیست و نهم لیگ برتر/ تراکتورسازی تبریز ۱ پارس جنوبی جم ۱ / جمی ها سهمیه را از تراکتور گرفتند

شناسه خبر: 19349
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

تیم های پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. در نیمه اول تیم تراکتور موفق به گلزنی شد اما در نیمه دوم پارسی ها نتیجه را جبران کردند.

 

هفته بیست و نهم لیگ برتر خلیج فارس
ورزشگاه یادگار امام تبریز، تماشاگر: ۱۲ هزار نفر
تیم داوری: رضا عادل، آرمان اسعدی، یعقوب حجتی، هیوا بهمنی، پیام حیدری، عبدالنبی پور خلف

 

 

تراکتورسازی

 

محمدرضا اخباری، محمد طیبی، مسعود شجاعی، مهدی مهدی پور (۸۳- نقی زاده)، دانیال اسماعیلی فر، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی (۵۸- احمد موسوی)، ایمان سلیمی، اکبر ایمانی و ساسان انصاری  (۸۵- آزادی).

 

سرمربی: ژرژ لیکنز

 

 

 

پارس جنوبی

رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، میثم نقی زاده، میرهادی میر جوان (۸۱- صالحی)، حسین پورامینی، محمد نوری، مجید علی یاری (۴۰ – روح اله سیف الهی)، محمد ستاری، شهرام گودرزی و سعید محمد فرد.

 

سرمربی: مهدی تارتار

 

 

 

شرح گل

 

تراکتورسازی ۱ پارس جنوبی ۰ (ایمان سلیمی): حرکت تیمی دیدنی بازیکنان تیم تراکتورسازی و سانتر به دهانه دروازه تیم پارس جنوبی، باعث شد تا ایمان سلیمی دروازه را با ضربه سر باز کند.

تراکتور ۱ پارس ۱ (سیف اللهی): مهاجم تیم پارس جنوبی جم موفق شد دروازه تراکتور را از روی نقطه پنالتی باز کند. او برخلاف جهت اخباری ضربه را زد.

 

 

دقایق حساس

 

دقیقه ۷: سانتر بازیکنان تراکتور از روی نقطه کرنر به ایمان سلیمی رسید اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۶: شوت سوگیتا از داخل محوطه جریمه با برخورد به بازیکنان پارس جم به کرنر رفت.

دقیقه ۴۵: سانتر یوکیا سوگیتا از سمت چپ به دانیال اسماعیلی فر رسید اما ضربه والی او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: پاس پشت دفاع بازیکنان پارس جنوبی به محمد نوری رسید اما باوجود خروج اشتباه اخباری او نتوانست دروازه تراکتور را باز کند.

دقیقه ۷۴: شوت اکبر ایمانی از راه دور در اختیار رحمان احمدی قرار گرفت.

 

 

شرح نیمه اول:

 

تیم تراکتورسازی تبریز در شرایطی به مصاف پارس جنوبی رفته که نیاز مبرمی به سه امتیاز این مسابقه دارد. تی تی ها بازی را هجومی شروع کردند و فرصت های خوبی را نیز روی دروازه پارس به وجود آوردند اما نتوانستند گلزنی کنند تا این که سلیمی موفق شد با ضربه سر گل بزند. پس از گل پارس جنوبی جلو کشید و همین موضوع سبب شد تا تراکتوری ها فضای بیشتری برای خلق موقعیت داشته باشند اما مهاجمان کم دقت تراکتور نتوانستند در ادامه گل های دوم و سوم را بزنند. حال باید دید در نیمه دوم به هدف خود می رسند یا نه.

 

 

شرح نیمه دوم:

در نیمه دوم تیم پارس جنوبی جم بازی را در دست گرفت و توانست حملات زیادی را روی دروازه تراکتور تدارک ببیند. محمد نوری ستاره پارسی ها بود که در حملات حضور فعالی داشت و همچنین با وجود سن و سال بالا دوندگی خوبی از خود نشان داد. او یک پنالتی هم گرفت تا سیف اللهی دروازه تراکتور را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه تراکتوری ها با ارسال بلند توپ قصد داشتند به دروازه پارس برسند اما موفق به این کار نشدند.  دقایق پایانی نیز تحت تأثیر التهاب موجود در بازی بود.

 

 

حاشیه

 

* هواداران تراکتور احسان پهلوان را تشویق کردند.

* تراکتوری ها علیه فدراسیون فوتبال شعارهایی سر می دهند.

* هواداران تیم تراکتورسازی در لحظه گل تیم ماشین سازی به شدت این تیم را تشویق کردند.

* ایمان سلیمی پس از گل خوشحالی نکرد. او پیش تر در پارس جنوبی حضور داشت.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.