قائدی: قهرمانی استقلال در لیگ برتر؛ چرا که نه!

شناسه خبر: 19233
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

مهدی قائدی به حال و هوای اینروزهای خودش اشاره می کند و می گوید: طبیعتا دوست داشتم بعد از بازی با ماشین سازی گل هایم را برای استقلال تکرار کنم که با وجود تلاش زیاد این اتفاق رخ نداد. اما یاد گرفته ام به این خاطر ناراحت نشوم چون فوتبال ادامه دارد و البته بردن استقلال هم این قدر برایم رضایت بخش است که گل نزدن را از ذهن من پاک می کند.

 

مهدی قائدی در پاسخ به این سوال که رفتن شفر و آمدن فرهاد مجیدی را چطور ارزیابی می کند، گفت: من یک بازیکن هستم و درست نیست در مورد سرمربی تیم اظهار نظر کنم. از شفر تشکر می کنم. به خاطر محبت هایی که به من داشت. اگر یک جاهایی از ترکیب تیم دور شدم قطعا به خاطر اشتباهات خودم بوده و به یقین تلاش خواهم کرد که این اشتباهات را تکرار نکنم. برای او آرزوی موفقیت می کنم. از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم استقلال خوشحال هستم. چرا که او در تیم بوده و شناخت کافی از همه بچه ها دارد و این ضریب موفقیت ما را در هفته های باقی مانده افزایش خواهد داد. شرایط سنی آقای مجیدی به گونه ای است که به بازیکنان نزدیک است و این باعث درک متقابل خوبی می شود. نیاز به اشاره من نیست که فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان بزرگ تاریخ باشگاه استقلال بوده و نزد هواداران محبوب است و این باعث حمایت بیشتر تماشاگران از تیم خواهد شد. فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان مورد علاقه من در کودکی بوده و طبیعتا خوشحال می شوم او سرمربی تیم استقلال باقی بماند چون مربی جوانی است و از همه مهمتر میدان دادن به جوان ها را دوست دارد.

 

هافبک ریز نقش و تکنیکی استقلال در واکنش به این سوال که استقلال چقدر شانس قهرمانی دارد و آبی ها در تمرینات آیا با نیت قهرمانی بازی می کنند، گفت: چرا که نه. اگر ما به قهرمانی فکر نکنیم اشتباه کرده ایم چرا که بر اساس واقعیت ها ما شانس قهرمانی داریم و در فوتبال وقوع هر اتفاقی محتمل به نظر می رسد. ما در دو بازی باقی مانده در لیگ برتر و هم چنین بازی های لیگ قهرمانان با همه توان بازی خواهیم کرد تا برنده شویم. دیدید که در بازی با استقلال خوزستان که به نظر من حریف خیلی خوبی بود و اگر همیشه این گونه بازی می کرد چه بسا یکی از تیم های بالای جدول بود ما ۴ گل زدیم و این به خاطر روحیه تهاجمی تیم بود و با همین شکل به بازی ها ادامه خواهیم داد.

مهدی قائدی در پایان در خصوص این مسئله که به نظر می رسد در حال تبدیل شدن به یک بازیکن جانشین و ذخیره است، گفت: طبیعتا من دوست دارم در استقلال فیکس بازی کنم اما این شرایط به نظر سرمربی تیم باز می گردد و من تابع تصمیم سرمربی خواهم بود. سعی می کنم در تمرین همه تلاشم را بکار بگیرم که سرمربی از من فیکس استفاده کند. خب من مدت ها بازی نمی کردم و اکنون همین که به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان می شوم جای شکرش باقی است و به این روند ادامه می دهم تا در تیم فیکس شوم.

 

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.