کرانچار رفت،شانس به محبی و دیگر امیدهای بوشهری رو می کند؟!

شناسه خبر: 19220
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

تاج این خبر را در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد؛ زمانی که محمدحسین میثاقی از او درباره ادامه یا پایان کار زلاتکو کرانچار پرسید و تاج گفت این مربی به زودی جای خود را به یک سرمربی دیگر می دهد که داخلی خواهد بود.

تیم امید در بازی های مقدماتی با عراق به صورت مشترک دوم شد ولی ارزیابی کمیته فنی از عملکرد این مربی مطلوب نبوده و بدین ترتیب کرانچار از تیم امید کنار خواهد رفت. تاج در مورد گزینه جانشینی کرانچار هم گفت هنوز با شخص خاصی توافق نکرده ایم؛ بنابراین نمی توانم نام او را اعلام کنم.

کرانچار سرمربی سابق تیم ملی کرواسی است و سابقه قهرمانی با تیم سپاهان را دارد و نزدیک به یک سال هدایت تیم امید را برعهده داشت، اما مسائلی که در دوره مقدماتی المپیک بین او و برخی افراد شاغل در تیم امید بروز کرد، سرانجام باعث شد تا فدراسیون تصمیم به برکناری وی بگیرد.

تاج در مصاحبه امروزش اعلام کرد که جدایی از کرانچار توافقی خواهد بود، اما این مربی قبلا در گفتگو با ورزش سه اعلام کرده در صورت رخ دادن این اتفاق قرارداد خود را تا پایان از فدراسیون فوتبال دریافت خواهد کرد. البته کرانچار قبلا زمانی که با باشگاه سپاهان قطع همکاری کرده بود، باقی مانده دستمزد خود را به این باشگاه بخشیده بود و در پرسپولیس هم این کار را کرده بود.

به نظر می رسد دو گزینه فدراسیون فوتبال برای جانشینی کرانچار یحیی گل محمدی و جواد نکونام دو کاپیتان سابق فدراسیون فوتبال باشند. گفتنی است که کادر فنی تیم امید همگی تا پایان سال ۲۰۲۰ که المپیک برگزار می شود، با فدراسیون فوتبال قرارداد دارند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر باید این نکته را هم اضافه کرد که با رفتن کرانچار و آمدن مربی جدید شاید این شانس به بازیکنانان بوشهری رو کرده باشد.

در دوره های گذشته محمد محبی و حتی متین کریم زاده به اردوهای ابتدایی تیم ملی امید دعوت شدند اما کرانچار با بی مهری و کج سلیقگی آنها را خط زد.با آمدن مربی ایرانی محمد محبی جوان بوشهری شاهین شهرداری با ۹ پاس گل و ۴ گل زده به عنوان یکی از ستاره های جوان لیگ دسته اول امیدوار تر از قبل برای پوشیدن پیراهن تیم ملی المپیک ایران تمرین خواهد کرد.کریم زاده با دو بازی لیگ برتری برای پارس جنوبی جم و البته چند جوان آینده دار تیم امید شاهین شهرداری که با ابراهیم شریفی به لیگ برتر امیدهای ایران صعود کردند هم می توانند امیدوار باشند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.