مهدی تارتار سرمربی پارس جم:هواداران سنگ تمام گذاشتند،بی نقص بازی کردیم و پیکان را بردیم

شناسه خبر: 14245
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷

پارس جنوبی با سه گل پیکان را در هم کوبید تا در هفته پرگل دوازدهم یکی از بردهای ارزشمند را به نام خودش ثبت کند. این برد یک برد شش امتیازی بود چرا که پارس جنوبی بعد از برد به رتبه پنجم جدول رسید. مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی در پایان بازی و بعد از برد گفت:« من قبل از بازی باید راجع به هوادارانمان صحبت کنم که امروز سنگ تمام گذاشتند. از آن ها واقعا ممنون هستیم که به ورزشگاه آمدند و امیدوارم بازی های بعدی تعدادشان بیشتر شود. ما از هوادارنمان خیلی انرژی مثبت می گیریم. این برد را به همه هواداران دوست داشتنی پارس جنوبی تقدیم می کنم.»

مربی پارس جنوبی افزود:« امروز بی نقص بازی کردیم و به هدفمان در نیمه دوم رسیدیم. ما با بازی خوب توانستیم در نیمه دوم به گل هایمان اضافه کنیم. بچه ها در این بازی فرصتی به پیکانی ها ندادند. پیکان تیم قابل احترامی است و مربیان کاربلدی دارد. این تیم در دوسال گذشته تیم خوبی بوده است، آقای جلالی استاد من است اما دست بازیکنان را به گرمی میفشارم که با شرایط سخت مالی که داریم در این بازی نمایش خوبی داشتند.» او ادامه داد:« خیلی ها وقتی بازیکنان باتجربه را جذب کردیم به ما ایراد می گرفتند اما به اصطلاح فوتبالی ها بازیکنان باتجربه امروز کار را در آوردند. آن ها به جوانان کمک کردند و این نتیجه حاصل شد.»

تارتار گفت:«  تیم پیکان از اول فصل ۵ تا گل خورده بود و  وقتی ما در  یک بازی به  این تیم سه گل می زنیم و موقعیت زیادی هم داشتیم یعنی تیم خیلی خوبی هستم. راستش را بخواهید فکر نمی کردم بتوانم سه بر صفر این تیم را ببریم.» او افزود:« موقعیت های خوبی داشتیم و داور یک پنالتی درست را گرفت اما ما یک پنالتی و یک اخراج دیگر هم طلبکار هستیم. »

سرمربی پارس جنوبی درباره تغییر مدیرعامل منطقه آزاد هم گفت:« جا دارد از مدیرعامل قبلی منطقه‌ ویژه پارس جنوبی تشکر کنم. شنیدم که مدیرعامل جدید فوتبالی هستند. از ایشان می خواهیم به این تیم توجه کنند، پارس تیمی مردمی و دوست داشتنی است و حتی طرفداران فوتبال در خارج از ایران هم  همه به نیکی از این تیم یاد می کنند، چون فوتبال پاکی را بازی می کنیم. تیم دفاعی نیستیم و بی پروا بازی می کنیم و این تیم را همه دوست دارند.»

او درباره ترکیب خط دفاعی در این بازی گفت:« ما در دو سه بازی گذشته همین ترکیب را در خط دفاعی داشتیم. بچه ها خیلی خوب کار کردند. ما در بازی قبل هم اسیر اشتباهات شدیم. از همه بچه ها ممنون هستم که خیلی زحمت کشیدند.»

تارتار افزود:« بعد از بازی هفته گذشته من از آقای رضائیان مدیرعامل باشگاه تشکر کردم، مدیریت کارش را می کند و همه باید دست به دست هم بدهیم. مسئولان استان باید به این توجه کنند که استان بوشهر در لیگ برتر همین تیم را دارد و واقعا حیف است…»

او درباره سبک بازی تیمش قبل و بعد از گل گفت:« ما قبل از گل تهاجمی بازی کردیم و گل زدیم ما تازه به لیگ برتر آمدیم. ما را با تهرانی ها و اصفهانی ها مقایسه نکنید، حریفان ما تیم هایی هستند که تازه به لیگ برتر آمدند و تیم ما را باید با آن ها مقایسه کنید.» او اضافه کرد:« کسانی که بازی را تماشا کردند حتما دیدند ما تیم برتر زمین بودیم. پیکان تیم خوبی است اما روز بد آن ها بود و روز خوب ما هم بود.»

او درباره فینال لیگ قهرمانان هم گفت:« فقط آرزو می کنم پرسپولیس قهرمان شود. من  تمام تمرکزم روی تیم خودم است. امیدوارم پرسپولیس هم قهرمان شود و دل همه را شاد کند.»


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.