مهدی تارتار پس از تساوی خانگی مقابل نفت آبادان:تک تک بازیکنانم نیم فصل بدنبال جدایی هستند،از عملکرد بنگر راضی هستم

شناسه خبر: 13792
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۷

شما قبلاً تجربه کرده‌اید که هیچ‌یک از تیم‌هایی که مشکلات مالی داشته‌اند آخر و عاقبت خوبی در انتظارشان نبوده است. تمام تلاشمان برای حل این مشکلات را کرده‌ایم اما تلاش اصلی را باید مسئولان استان انجام دهند

 

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل صنعت نفت آبادان حرفهایش را با تمجید از تیم خودی شروع کرد و گفت : بازی زیبایی را شاهد بودیم و هر دو تیم موقعیت داشتند اما سهم ما بیشتر بود و اگر قدر آنها را می‌دانستیم با اختلاف می‌بردیم. در این بازی عملکرد به مراتب بهتری از حریفمان داشتیم و قسمت نبود که برنده شویم چرا که در نیمه اول چند توپ را از خط دروازه بیرون آوردند. به نظر بازیکنان نفت آبادان مخصوصا دفاع آنها جانانه از دروازه تیم‌شان دفاع می‌کردند. در همین نیمه اول که چند توپ را از خط دروازه بیرون کشیدند. در کل تیم ما استحقاق برد را داشت و من به شاگردانم خسته نباشید می‌گویم.

 

دکتر فریب خورد

کار دکتر حیدری را قبول دارم. او آدم تحصیلکرده‌ای است و از نظر فنی نیز کیفیت بالایی دارد اما این انتظار را از حیدری نداشتم که در نیمه اول به آن شکل فریب بازیکن نفت آبادان را بخورد و برای حریف خطا بگیرد خطایی که منجر به گل حریف شد. به هر حال ما از داوران باتجربه‌ای چون حیدری انتظار بیشتر از اینها را داریم. در مورد صحنه گل اول نفت آبادان که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید من کمی مشکوک هستم چرا که اصلا بازیکن ما خطا نکرد. به عقیده من داور در آن صحنه به اشتباه برای حریف خطا گرفت و همان منجر به گل شد. غیر از آن، دو صحنه مشکوک به پنالتی هم در بازی اتفاق افتاد که امیدوارم من اشتباه کرده باشم نه داور چرا که در آن صورت حق تیم ما واقعاً خورده شده است. در کل بازی با کیفیت بالایی انجام شد و نفت آبادان توانست دست پر به شهرش برگردد.

 

بنگر گل زیبایی زد
بنگر امروز هم در کارهای دفاعی موفق بود و هم در امر گلزنی. او واقعاً جنگید و گل زیبایی هم به ثمر رساند. ما امروز هیچ دفاعی روی نیمکت نداشتیم. حامد نورمحمدی سه روز پیش در تمرینات مصدوم شد و این بازی را از دست داد. کار حمید کُرد، دیگر مدافع تیم ما هنوز درست نشده است. اگر یکی از مدافعان ما در زمین آسیب می‌دید واقعا جایگزینی برای او نداشتیم. بنگر واقعاً امروز روز خوبی داشت و از عملکردش خیلی راضی‌ام.

محکوم به نابودی …
مشکلات مالی ما مدت‌ها است که وجود دارد و واقعاً کار کردن در این شرایط خیلی سخت است. مشکلات مالی می‌تواند باعث شود تیم‌ها در سراشیبی سقوط گرفته و در آخر نابود شوند. من آنقدر که در مورد مسائل مالی حرف زده‌ام واقعاً دیگر خسته شده‌ام و حرف‌هایم نیز برای مردم تکراری شده است. هر تیمی که نتواند مشکلات مالی‌اش را برطرف کند نه برای بازی و تمرینات تمرکز خواهد داشت و نه می‌تواند بازیکنی جذب کند و در نهایت هم محکوم به نابودی خواهد بود. شما قبلاً تجربه کرده‌اید که هیچ‌یک از تیم‌هایی که مشکلات مالی داشته‌اند آخر و عاقبت خوبی در انتظارشان نبوده است. تمام تلاشمان را برای حل این مشکلات کرده‌ایم اما تلاش اصلی را باید مسئولان استان انجام دهند. همین جا اعلام می‌کنم اگر مشکلات مالی پارس جنوبی حل نشود نه تنها نمی‌توانیم برای نیم فصل دوم تیم‌مان را تقویت کنیم بلکه همین نفرات را هم از دست خواهیم داد. تک‌تک بازیکنان ما به دنبال ترک تیم هستند ما در این مدت فقط وعده وعید شنیده‌ایم که هیچ‌یک تا الان عملی نشده است.

 

تارتار درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان و اینکه چقدر شانس برای قهرمانی این تیم در این مسابقات قائل است، اظهار داشت: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. همین که پرسپولیس بعد از سال‌ها توانسته به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کند کار بزرگی است و امیدوارم این تیم قهرمان آسیا شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.