یادداشت روز:قهرمانی پارس جنوبی و افتخاری دیگر برای فوتبال بوشهر

شناسه خبر: 13129
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷

” افتخاری دیگر برای فوتبال استان بوشهر ”

یادداشت :رضا سیاوشی

به دنبال راه یابی تیم ” دریانوردان ” به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور ، تیم مقتدر ” پارس جنوبی ” هم سومین عنوان پیاپی قهرمانی در لیگ برتر کسب نمود تا افتخاری دیگر برای فوتبال استان رقم زنند و نشان دهند که ساحلی بازان فوتبالی این استان حرف های زیادی برای گفتن دارند و بسیار مستعد و قوی هستند.

شش قهرمانی تیم ” پارس جنوبی ” رکوردی جالب و قابل چشمگیر در فوتبال ساحلی ایران می باشد که شیرمردان این تیم در سال های اخیر به ارمغان آورده اند.

” علی نادری ” سرمربی متین ، فهیم و کاربلدی که دوسال پیش و پس از تغییرات در کادرفنی روی نیمکت حساس این تیم نشست و قبول مسئولیت نمود ، هم شایستگی های فنی خود را به اثبات رساند و هم در ادامه موفقیت ها و کسب عناوین متعدد قهرمانی در کوتاه مدت گام موثر و مستحکمی برداشت تا تیم فوتبال ساحلی ” پارس جنوبی ” را همچنان بعنوان مدعی بلامنازع این رشته ورزشی قرار دهد.

دیگر مرد کادر فنی و کمک ” نادری ” ، ” یاسر سلیمانی ” مربی بوشهری که خود نیز سابقه بازی در تیم های : ایرانجوان ، شاهین ، قدس ، دریانوردان ( چمنی ، سالنی و ساحلی ) دارد و همچنین ” محمد میهن دوست ” مربی بدنساز باتجربه بومی و به سرپرستی ” اکبرخان فرید ” دلسوز و پرتلاش ، نیمکتی اخلاق مدار ، قوی ، پرتوان و بدون حاشیه تشکیل داده اند که امید می رود همیشه چنین قدرتمند، باتدبیر ، منسجم و متحد عمل نمایند تا بتوانند خدمات شایان خود را مستمر نمایند.ضمن اینکه زحمات پزشک متعهد تیم ؛ دکتر جلیل بخت ، مسئول تدارکات ؛ مسعود حسینی و اسماعیل جاشویی قابل تقدیر بود.

تلاش تیمی که با کمترین تغییر و تحول و با رفتن ” فرید بلوک باشی و جایگزین کردن فقط ” محمد مرادی ” از تیم شهریار ساری و حفظ اسکلت تیمی خوب و منسجمش توانست تکرار قهرمانی نماید ، ستودنی می باشد.

داشتن بازیکنان باتجربه و کارسازی غیربومی نظیر:امیرحسین اکبری ، محمد احمدزاده ( کاپیتان توانمند تیم ملی ) ، حمید بهزادپور ( دروازه بان ) و بازیکنان بومی : کاپیتان مسیگر ، مصطفی کیانی و حمید میهن دوست جوان ، مستعد و فعال . علی میرشکاری ، محمد معصومی زاده ، آرش کرمی تاثیر گذار. علی اسکافی ، مجتبی نجفی و محمد جواد خسروی ( دروازه بان دوم ) زحمتکش و پرتلاش و استفاده از میلاد دریایی و محمدعلی نظرزاده از بازیکنان با استعداد امیدهای خود در رقابت شدید با تیم های گلساپوش یزد ، شهرداری بندرعباس و ایفا اردکان ، این عنوان مهم به دست آورند.

سال ها حضور مقتدرانه و کسب ۶ عنوان قهرمانی ، حاصل نقش موثر ، حمایت جدی و نگاه ویژه به ورزش توسط مدیریت مجموعه پارس جنوبی ” مهندس یوسفی ” و مرهون زحمات و تلاش های وافر و پیگیری مجدانه ” مهندس رضاییان ” مدیر باشگاه بوده که هم در فوتبال ساحلی و هم در فوتبال چمنی بسیار موفق عمل نموده است .
جادارد که مسئولان استانی برای تقویت روحیه ، امیدواری بیشتر ، موفقیت های دیگر و خارج کردن گرد خستگی از تن آنان و جهت توسعه و رونق ورزش استان و ایجاد انگیزه برای دیگر مدیران ورزشی و ورزشکاران ، حمایت و توجه لازم بخصوص به لحاظ مالی و رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی نموده تا ” مهدی تارتار ” سرمربی کاربلد و بسیار موفق این تیم بدون دغدغه خاطر، فقط به مسائل فنی تیمش بپردازد و با کسب نتایج خوب تیم لیگ برتری پارس جنوبی را به مانند هواداران فهیم و پرشورش و مردم خوب و باصفای شهرستان ” جم ” پُر آوازه تر نماید.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.