محمود فکری سرمربی شاهین شهرداری:طبیعی بود میزبان وقت کشی کند،از تیمم راضی هستم

شناسه خبر: 12900
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷

سرمربی شاهین شهرداری گفت:با توجه به وضعیت تیم ماهشهر در جدول پیش بینی یک بازی سخت را داشتیم.

 

به گزارش فوتبال بوشهر محمود فکری سرمربی شاهین شهرداری در پایان بازی تیمش مقابل شهرداری ماهشهر با بیان این مطلب ادامه داد:برای ما گرفتن سه امتیاز مهم بود ،در این بازی شروع خوبی داشتیم و بچه ها کارهای تاکتیکی را به خوبی انجام دادند اما در زدن ضربات آخر دچار مشکل بودیم.از ۱۰ نفره شدن حریف در نیمه اول و نیمه دوم به خوبی استفاده نکردیم!

 

فکری تصریح کرد:طبیعی بود که میزبان با یک یار کمتر وقت کشی کند و بازیکنانش سعی داشتند بازی را بخوابانند تا زمان سپری شود.متاسفانه از موقعیت های خوب استفاده نکردیم و بازی را که میشد با سه امتیاز ترک کرد تا با یک امتیاز به خانه برمیگردیم.

 

سرمربی شاهین شهرداری در مورد داوری بازی اعتقاد داشت:در مجموع خوب بود اما صحنه های وجود داشت که می توانست باز هم برای حریف اخراجی داشته باشد،داور حتی می توانست مانع وقت کشی های حریف شود اما با توجه به مزبانی حریف ،با آنها مهربان بود . هر چند اعتقاد دارم ما باید به گل می رسیدیم که اینگونه نشد!

 

در این کنفرانس خبری از سرمربی شاهین شهرداری در مورد پر ستاره بودن شاهین و عدم نتیجه گیری سوال شد که فکری اینگونه پاسخ داد:کدام تیم پر ستاره را میگویید؟ اگر بازی امروز را میبردیم اکنون صدر جدول بودیم من خودمم به صدر جدول قانع نیستم اما شخصا تا قهرمان نشوم آرام نمیگیرم.در بازی امروز بچه های ما امور تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند اما در زدن ضربا آخر دقت نداشتند.

وی در خاتمه گفت:تیم ما در مجموع نتایج بدی نگرفته و من از روند تیمم راضی هستم و امیدوارم در هفته های آینده به صدر جدول که فاصله زیادی نداریم خواهیم رسید.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.