تهدید مدیر عامل ایرانجوان :استقلالی ها طلب ۱۰۰ میلیونی را ندهند به مراجع قضایی خواهیم رفت،منتظریم تکلیف نفت تهران مشخص شود!

شناسه خبر: 11086
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر گفت: با وجود گذشت یکسال از طرح موضوع یک میلیارد ریال حق رشد ‘مهدی قائدی’ که از این باشگاه به استقلال پیوست، این تیم تهرانی در پرداخت این مبلغ کوتاهی می کند.

علی وزیری روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: مسئولان استقلال برای پرداخت مبلغ یاد شده به ایرانجوان خودداری می کنند که در صورت ادامه چنین شرایطی قائدی به ایرانجوان بازگردانده می شود.
وی بیان کرد: در شان و منزلت ایرانجوان نیست که برای طلب یک میلیارد ریالی از تیم مردمی استقلال تهران کار را به مراجع قضایی بکشاند از این رو انتظار داریم با تعامل سازنده و پرداخت مبلغ حق رشد توسط استقلالی ها این موضوع حل و فصل شود.
وزیری در ارتباط با شرایط کنونی ایرانجوان بوشهر گفت: پس از انتخاب خرمزی به عنوان سرمربی تیم تمرین ها با تست گیری از جوانان مستعد آغاز شد و از فردا تیم با هدف برپایی یک اردوی چند روزه و انجام ۲ بازی دوستانه راهی شیراز می شود.
وی یادآور شد: در تمرین امروز ایرانجوان عبدالرحیم خرمزی که از چندی پیش کار خود را با تیم ایرانجوان آغاز کرده بصورت رسمی در آیینی به بازیکنان و هواداران معرفی می شود.
وزیری در باره وضعیت مالی تیم ایرانجوان اظهارداشت: درحالی که شاهین بوشهر در سال گذشته ۵۰ میلیارد ریال و امسال نیز ۹۰ میلیارد ریال از شهرداری کمک مالی می گیرد و این در حال است که ایرانجوان هیچ حامی و پشتیبانی ندارد.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه ایرانجوان نیز یکی از تیم های مردمی و پرطرفدار شهر بوشهر است انتظار داریم شهرداری به این تیم نیز نگاه ویژه داشته باشد.
وزیری در ارتباط با وضعیت حضور ایرانجوان در لیگ ۱ یا ۲ نیز گفت: با توجه به شرایط مبهم نفت تهران برای حضور در لیگ یک انتظار داریم این موضوع هر چه زودتر مشخص و تکلیف ایرانجوان برای فصل جدید روشن شود.
ایرانجوان در فصل گذشته از لیگ یک به لیگ ۲ سقوط کرده و اکنون با توجه به بدهی های میلیاردی تیم نفت و احتمال کنار گذاشتن این تیم از لیگ شانس ایرانجوان در بازگشت مجدد به لیگ یک زیاد است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.